
Піддон для сушарки в кухонну шафу L=400 прозорий
80 ₴
- В наявності
- Код: 22105
- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
Колір: прозорий
Вид товару: піддон
Матеріал: пластик
Ширина фасаду, мм: 400
Довжина, мм: 340
Ширина, мм: 250
Одиниця виміру: шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 16 мм |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22105 |
| Довжина, мм | 340 |
| Кількість у коробці | 50 шт |
| Ширина, мм | 250 |
| Ширина фасаду, мм | 400 |
| Тип товару | піддон |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Статура | Склад. програма |
- Ціна: 80 ₴


