
Мангал зі знімними ніжками для 6 шампурів з металу 2 мм. 53х32,6х77,9 см - 2,7 кг
від 1 950 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1020120100007
- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
Мангал зі знімними ніжками для 6 (9, 12) шампурів з металу 2 мм.
Жаровня мангалу на ніжках виготовлена з металу завтовшки 2 мм і пофарбована термостійкою емаллю чорного кольору, що витримує температуру до 800°C. Завдяки знімним ніжкам, покритим чорною порошковою фарбою, мангал стає зручним для транспортування та зберігання, що робить його ідеальним вибором для поїздок на природу або використання на терасі.
Розмір жаровні (ДШВ): 42х32х16 см
Розмір мангалу (ДШВ): 53х32,6х77,9 см
Вага: 8,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 326 мм |
| Висота | 779 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: від 1 950 ₴



