
Мангал-валіза на 6 шампурів 2мм, 36,5х27х6см - 6кг
1 008 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1040120000008
- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
Переносний дворівневий Мангал-валіза для 6 шампурів з металу 2 мм
Жаровня мангала-валізи виготовлена з 2-міліметрової сталі та змащена олією (для запобігання корозії), тому перед першим використанням виріб необхідно прожарити протягом 10-15 хвилин. Відрізняється портативністю та компактністю. Він легко складається в валізку, що робить його ідеальним супутником для пікніків, відпочинку на пляжі та інших пригод на свіжому повітрі.
2 рівні шампурів, що дозволяє міняти висоту шампура над вугіллям.
Розмір (ДШВ): 36,5х27х6см
Вага: 6 кг
Також є мангал-валіза на 8 та 10 шампурів. Ціни уточнюйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 1 008 ₴




