
Розбірний мангал на 8 шампурів 0.8мм, 58х34,8х40 см - 3,5 кг
805 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1060220000005
- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
Розбірний мангал для 8 шампурів з металу 0,8 мм.
Жаровня розбірного мангалу виконана із сталі товщиною всього 0,8 мм без будь-якого покриття. Має дуже легку конструкцію, а також легко складається і розкладається, що дозволяє вам брати його з собою на пікніки, кемпінги і навіть походи. Завдяки компактним розмірам він займає мінімум місця в багажнику автомобіля або похідному рюкзаку.
Комплектація: стінка коротка – 2 шт., стінка довга – 2 шт., дно – 1 шт., ніжка – 4 шт., болт – 4 шт., гайка – 4 шт.
Розмір (ДШВ): 58х34,8х40 см
Вага: 3,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 8 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 348 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 2.7 кг |
- Ціна: 805 ₴



