Пуф-трансформер поєднує у собі стильний дизайн, міцність і надійність конструкції, а також функціональність. Це 5 табуретів, які складаються в один компактний пуфік.
Для зручного переміщення по підлозі обладнаний 4 коліщатками, на ніжках стільчиків - заглушки.
Зварний металевий каркас (ніжки стільчиків та столика) виготовлений із профільної сталевої труби перетином 15х15мм з товщиною стінки 1,5мм та покритий порошковою фарбою чорного кольору.
Для виготовлення сидінь використовуються поролон товщиною 50мм та зносостійкий меблевий велюр (7 кольорів на вибір), із застосуванням різних способів оббивки: каретна стяжка або піковка.
Завдяки своєму зовнішньому вигляду та функціональності Пуф можна використовувати у передпокої, вітальні, спальні, кухні, а також – в офісі, примірочній, дачі , тощо.
Ви можете вказати в коментарі до замовлення бажаний колір оббивного матеріалу та поверхні столика. У будь-якому випадку менеджер зв'яжеться з Вами за вказаними контактами для уточнення параметрів Пуфа.
Матеріал каркасу (ніжок): профільна труба 15х15х1,5мм
Покриття каркасу: порошкова фарба
Оббивний матеріал: зносостійкий меблевий велюр
Розміри (ДШВ): 49х49х47 см
Максимальне навантаження: 170 кг
Колір металевого каркасу: Чорний (RAL 9005)
Колір оббивки: Коричневий, Бірюзовий, Бежевий, Червоний, Сіро-коричневий, Світло-сірий, Сірий, Смарагдовий, Синій, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 470 мм |
| Вага | 17 кг |
- Ціна: 3 850 ₴





