
Вимикач 12V для дзеркал ( з дімером)
109 ₴
- В наявності
- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
Сенсорний вимикач для дзеркал з підсвіткою 12В 5А
Сенсорна кнопка забезпечить зручність LED підсвічування дзеркал з димуванням. Робоча напруга: 12Вольт. Максимальне навантаження становить 60 Вт. Розміри сенсора: 34х34х8 мм. Довжина проводки: 11 см. Ступінь захисту IP44. Робоча температура: -20С° +50С°.
Режими роботи кнопок: увімкнення/вимкнення/диммування світлодіодного підсвічування дзеркал.
Колір підсвічування: білий.
Основні переваги:
Зручність монтажу;
Компактні розміри;
Товщина дзеркала 3-6 мм.
Сенсорні вимикачі підсвічування ідеально підходять для використання на таких поверхнях як скло і дзеркало. Сенсор можна легко встановити на тильній стороні дзеркала і при дотику в зоні розташування кнопки буде включатися приєднане підсвічування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DiMax |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Дополнительные характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 |
| Голосове керування | Немає |
| Дистанційне керування | Немає |
| Довжина: | 34 мм |
| Колір кнопки | Чорний |
| Максимальне навантаження на лінію | 60 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Потужність | 60 Вт |
| Підсвітка | Да |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Стан | Нове |
| Тип вимикача | Димер |
| Тип димера | Сенсорний |
| Ширина | 34 мм |
- Ціна: 109 ₴


