
Вимикач Dimax 12/24V прихованої установки ( з дімером)
231,80 ₴
- В наявності
- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
Індукційний сенсорний вимикач-дімер 12/24V для прихованого монтажу.
Для монтажу цієї моделі не потрібно нічого свердлити або крутити шурупи. Цей дімер відмінно працює через дерево, пластик, скло, кераміку та інші неметалеві матеріали. Його можна встановити з внутрішньої сторони дверей, з тильного боку ліжка, під стільницею, за керамічною плиткою. Для ввімкнення достатньо торкнутися рукою (або іншою частиною тіла) до місця розташування вимикача. Для вимкнення - повторіть дію. Якщо при ввімкненому дімері торкнутися та затримати руку, яскравість світла почне плавно змінюватися. Ваше тіло змінює електромагнітне поле вбудованого датчика, що призводить до спрацьовування дімера.
До комплекту входить прозора наклейка, щоб позначити його місце розташування прихованого сенсорного димера. Також, у комплекті є двосторонній скотч, для простого та швидкого монтажу вимикача у потрібному місці.
У сенсорного регулятора яскравості відсутні будь-які механічні деталі, що рухаються, а це суттєво сприяє подовженню його терміну служби. Крім того, він абсолютно безшумний. Ви не почуєте жодних дратівливих клацань як у звичайних вимикачів чи реле.
Робоча напруга димера – 12/24V. Максимальна потужність навантаження, що підключається до нього, - 60/100W. Максимальна товщина матеріалу 20мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DiMax |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Підсвічування | Так |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Число каналів | 1 |
| Максимальне навантаження на лінію | 100 Вт |
| Номінальний струм | 5 А |
| Потужність | 60 Вт |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Стан | Нове |
| Тип вимикача | Димер |
| Тип димера | Сенсорний |
- Ціна: 231,80 ₴


