
Led стрічка 120д/м 2835 на 12V 12W (6500k)
32,20 ₴/м
Мінімальне замовлення — 50 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDUA |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Джерело світла | LED module |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Потужність | 12 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Ширина стрічки | 8 мм |
- Ціна: 32,20 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 50 м


