
Крісло ТЮЛЬПАН 65*65*75 см тканина, шкірозамінник
від 2 780 ₴
- Під замовлення
- Код: 121966940
Відправка з 27 травня 2026- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
Крісло-пуф "Тюльпан" - зручне малогабаритне і комфортне крісло для дому, дачі, офісу.
Розмір: 650 х 650 мм, вис. сидіння 430 мм, вис. спинки 750 мм.
Має глибоку нішу для зберігання речей.
Матеріал: тканина меблева або шкірозамінник на вибір
Увага! Колір може відрізнятися від реального в залежності від налаштувань вашого монітору.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр, Мікрофібра, Вінілштучшкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Вага | 10.5 кг |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркаса | ДВП, натуральне дерево |
| Кількість посадкових місць | 1 |
- Ціна: від 2 780 ₴







