Розміри: 1200 х 700 х 730 мм
Дизайнерський стіл, надзвичайно зручний і елегантний, стане прикрасою інтер'єру в стилі «лофт».
Він повністю відповідає концепції лофт-стилю. Ця модель припаде до душі людям творчих професій, які, працюючи, люблять, щоб усе необхідне приладдя було на відстані витягнутої руки.
Основа стола виготовлена з металу: труби 53*25 мм., має стійку П-подібну форму.
Стільниця виготовлена із сучасного високоміцного ламінованого ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Антрацит |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 735 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Каркас | Сталь |
- Ціна: 3 750 ₴


