
Крісло пуф ТЮЛЬПАН 65*65*75 см тканина рожева комбі
2 780 ₴
- Під замовлення
- Код: 121966940
Відправка з 20 травня 2026- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
Крісло-пуф "Тюльпан" - зручне малогабаритне і комфортне крісло для дому, дачі, офісу.
Розмір: 650 х 650 мм, вис. сидіння 430 мм, вис. спинки 750 мм.
Має глибоку нішу для зберігання речей.
Матеріал: тканина меблева.
Увага! Колір може відрізнятися від реального в залежності від налаштувань вашого монітору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ДВП, натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр, Мікрофібра, Вінілштучшкіра |
| Виробник | Dacia |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 10.5 кг |
- Ціна: 2 780 ₴





