
Табурет TEDDY чорний метал, м'яке сидіння
від 777 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 78997351
- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
Teddy - відмінне рішення для кухні невеликих габаритів, затишного міні-бару чи кафе.
Табурети Teddy продаються з сидіннями (м'які сидіння, виготовлені на основі ДСП, оббиті штучною шкірою або тканиною). Стійкий металевий каркас, наявність пластикових заглушок на ніжках.
Глибина сидіння 340 мм
Ширина сидіння 340 мм
Висота виробу 440 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | табурет |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Обивний матеріал | Велюр, Штучна шкіра, Тканина |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина табуретки | 340 мм |
| Висота табуретки | 440 мм |
| Діаметр | 340 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
- Ціна: від 777 ₴






