
Каркас Табурета ЧІКО чорний метал
від 630 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 46181843
- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
Рама для табурета CHICO black без сидіння. Колір чорний. Металева рама для кухонного табурета CHICO — це стійка та надійна конструкція, яка складається з металевого каркаса. Поверхня захищається акуратним шаром порошкової фарби. Оригінальний дизайн і приємний зовнішній вигляд, дає змогу впевнено розмістити цю модель на вашій кухні. Міцність і екологічна чистота матеріалів, з яких складається база, слугуватимуть максимально довго. Покриття захищає виріб від руйнівного впливу корозії, від непередбачених легких ударів і дрібних подряпин, які зазвичай псують зовнішній вигляд. Металевий каркас може витримати велике навантаження, водночас зберігається стійкість. Дуже зручно та компактно складаються в стопку один на одного.
Розрахована під сидіння діам. від 34см.
Висота 42 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | кругла |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина табуретки | 450 мм |
| Висота табуретки | 420 мм |
| Діаметр | 340 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 630 ₴

