
Табурет ЧІКО чорний метал, м'яке сидіння
від 768 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 104071912
- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
Табурет "CHICO" для кухні, бару, кафе. Рама "ЧІКО" - це стійка і надійна конструкція, яка складається з металевого каркасу. Поверхня покрита шаром порошкової фарби чорного кольору.
Зручне та м'яке сидіння виготовлене з тканини або шкірозамінника. Колір сидіння на вибір з наявності на складі.
Висота 44 см.,
діаметр сидіння 34 см
Оригінальний дизайн і приємний зовнішній вигляд, дозволяє впевнено розташувати цю модель на вашій кухні . Міцність і екологічна чистота матеріалів, з яких складається база, прослужить максимально довго. Металевий каркас здатний витримати велике навантаження, при цьому зберігається стійкість. Такий табурет можна зручно і компактно поставити в стопку один на одного.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | кругла |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Штучна шкіра |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина табуретки | 340 мм |
| Висота табуретки | 440 мм |
| Діаметр | 340 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 768 ₴





