
Труба D=25мм 3 метри (0.7 мм) хром
від 121,90 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
Труба D=25мм 3 метри (0.7 мм) хром
Увага! Відправлення довжиною понад 1,2 метра відправляються тільки по повній Оплаті за товар на вантажні відділення нової пошти із викликом Кур'єра.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 25 см |
| Тип | Труба |
| Форма | Кругла |
- Ціна: від 121,90 ₴

