
Кронштейн для мікрохвильової печі GIFF білий
450 ₴
- В наличии
- Код: 34446
- +380 (63) 058-58-08LIFE
- +380 (95) 734-04-04МТС
колір: білий
матеріал: метал
Навантаження, кг: 60 на пару
Глибина, мм: 320-480
Висота, мм: 250
Ширина, мм: 48
Одиниця виміру: комплект
Виробник: GIFF
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GIFF |
| Цвет | Белый |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Материал кронштейна | Сталь |
| Назначение | Для микроволновых печей |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип кронштейна | Консольный |
| Форма кронштейна | L-образная |
| Размеры | |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 34446 |
| Единица измерения | комплект |
| Материал | Металл |
| Нагрузка, кг | до 60 кг на пару |
| Размер, ДхВхШ, мм | (320 - 480) х 250 х 48 |
- Цена: 450 ₴


